тел.: +38 068 445 98 35                  
      Про готель            Номери            Бронювання            Послуги            Галерея            Контакти  
             
   


   

Гостинний двір почав свою роботу влітку 2008р.
Вибравши місцем відпочинку «Annabelle» Ви зможете поєднати ділові переговори і приємний відпочинок в історичному центрі міста.

Готель розташований на перетині історичних вулиць.
З одного боку вона прилягає до головної вулиці міста, Дерибасівській. З іншого боку ми потрапляємо на вулицю Катерининська, яка з'єднується з однойменною площею, де місто опустив свій парадний трап
- Потьомкінські сходи.

Протягом п'яти хвилин Ви зможете побачити знаменитий Оперний театр, прогулятися в тіні Каштанов по Приморському бульвару, вдихнути морське повітря, опинившись на Одеському Морському вокзалі.

У вихідні дні Ви прекрасно проведете час на Соборній площі, насолоджуючись творами Одеських художників. У десяти хвилинах знаходиться Російський Драматичний і Український театри. Поблизу с «Annabelle» розташовані ресторани і кафе, в яких можна приємно відпочити.

«Annabelle» пропонує 10 комфортабельних номерів для не курящих. З яких 2 номерів категорії покращений стандарт, 3 категорії стандарт і 5 номери економ класу. Кожен номер оснащений РК - телевізором, Wi-Fi інтернетом, телефоном, електронним сейфом, кондиціонером, ванною кімнатою з душовою кабіною і феном.

Всі додаткові послуги оплачуються відповідно до тарифів, прийнятих в «Annabelle».

Привітність і професіоналізм нашого персоналу залишить найкраще враження про перебування в гостинному домі.